Casa Caldas Novas Ate 12 Pessoas Com Piscina Aquecida
| Wi-Fi | Basen Ogrzewany basen | Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Casa Caldas Novas Ate 12 Pessoas Com Piscina Aquecida oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Park Wodny diRoma w 3 km.
Ogrody japońskie leży w ciągu około 10 min jazdy samochodem od domu wakacyjnego, a Clube Privé - w odległości 25-minutowego spaceru.
Obiekt oferuje widok na ogród. W łazience znajduje się bidet, oddzielna toaleta i prysznic.
Casa Caldas Novas Ate 12 Pessoas Com Piscina Aquecida oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak pełnowymiarowa kuchnia z jadalnią. W kuchni znajdują się czajnik elektryczny, lodówka i piekarnik. Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Pizzaria Donatello w zaledwie 550 metrach. Goście mogą z łatwością dotrzeć na lotnisko Caldas Novas, położone 5 km od willi.
- Lokalne atrakcje
- Lagoa Thermas Clube600 m
- Zuum Disco Club1,6 km
- Clube Privé1,6 km
- Park wodny1,6 km
- Transfer Taxi Caldas Express600 m
- Jardim Japones1,7 km
- Sanktuarium diecezjalne Matki Bożej z La Sallette1,4 km
- Museu de Cera Caldas Novas1,5 km
- Lotniska
- Lotnisko Caldas Novas7 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Wi-Fi
- Parking
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Przybory kuchenne
- Stół na świeżym powietrzu
Usługi rekreacyjne
- Ogrzewany basen
- Basen zewnętrzny
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
Usługi
- Pralnia
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Meble ogrodowe
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Casa Caldas Novas Ate 12 Pessoas Com Piscina Aquecida od lotniska Caldas Novas?
Casa Caldas Novas Ate 12 Pessoas Com Piscina Aquecida znajduje się 10 min jazdy od lotniska Caldas Novas. - ❓
Czy Casa Caldas Novas Ate 12 Pessoas Com Piscina Aquecida posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Casa Caldas Novas Ate 12 Pessoas Com Piscina Aquecida oferuje Wi-Fi. - ❓
Czy Casa Caldas Novas Ate 12 Pessoas Com Piscina Aquecida akceptuje zwierzęta?
Casa Caldas Novas Ate 12 Pessoas Com Piscina Aquecida nie jest przyjazna zwierzętom. - ❓
Czy ta willa zapewnia przyjemny widok?
Goście tej willi mogą podziwiać widoki na ogród.